2020-05-09
W związku z nadzwyczajną sytuacją dot. pandemii COVID-19 Zarząd funduszu socjalno-szkoleniowego Cyfadaco postanawia:
2020-02-13
6. lutego w siedzibie Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" w Gdańsku odbyło się spotkanie Prezydium Rady Krajowego Sekretariatu Transportowców NSZZ "Solidarność" z przewodniczącym Piotrem Dudą, przy udziale przedstawiciela Europejskiej Federacji Transportowców, Josefa Maurer. Przewodniczący Rad krajowych sekcji przedstawili aktualną sytuację i bieżące problemy w poszczególnych branżach zrzeszonych w Sekretariacie Transportowców. Przewodniczący P. Duda zadeklarował pomoc w rozwiązaniu przedstawionych kwestii.
2019-09-27
Pilne - zobacz szczegóły!

Komunikat NR 2/2018

2018-07-01

Zmieniony regulamin związkowej pomocy socjalnej za zorganizowany wypoczynek.

MK NSZZ Solidarność przy PŻM, informuje członków naszej organizacji, iż w dniu 12.06.2018r. w wyniku podjęcia uchwały 7/XIII/2018r. został zmieniony regulamin związkowej pomocy socjalnej za zorganizowany wypoczynek.