2019-09-26

Zapraszamy na posiedzenie plenarne Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

Zapraszamy na posiedzenie plenarne Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, które odbędzie się w dniu 3 października 2019 r. o godzinie 12.00 (czwartek), w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, ul. Mickiewicza  41 (I piętro, sala sesyjna).

Tematem przewodnim posiedzenia plenarnego będzie zajęcie się problematyką funkcjonowania Stoczni Remontowej Gryfia w quasi holdingu z Grupą PŻM oraz funkcjonowanie Grupy PŻM w ostatnim roku obowiązywania porozumienia społecznego dot. realizacji programu naprawczego PŻM PP.