Rozpoczęcie negocjacji dotyczących nowego układu zbiorowego IBF TCC Agreement

W związku z tym że Układ Ubiorowy IBF TCC został wypowiedziany w dniu 31.10.2019 r.  informujemy członków NSZZ Solidarność przy PŻM iż rozpoczynają się negocjacje dotyczące nowego układu zbiorowego IBF TCC Agreement.

Pierwsze spotkanie negocjacyjne odbędzie 13 listopada 2019 r. W spotkaniach negocjacyjnych będą brali udział przedstawiciele Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków NSZZ Solidarność Federacji Związków Zawodowych Marynarzy i Rybaków.

Przewodniczący MK NSZZ Solidarność przy PŻM.