Informacja MK NSZZ "Solidarność" przy PŻM. MK NSZZ "Solidarność" przy PŻM informuje, że tytuły prasowe, podsumowujące konferencję prasową, która odbyła się 13 grudnia 2019r. w PŻM, nie oddają intencji naszej organizacji.

Organizacja Związkowa zaapelowała do ministra Marka Gróbarczyka o niepodejmowanie działań strategicznych dla firmy przed wyborem nowej Rady Pracowniczej i powołaniem nowego dyrektora przedsiębiorstwa.

Zależy nam, by wszelkie ważne decyzje podejmowane były  przy wsparciu Rady Pracowniczej. MK NSZZ "Solidarność" przy PŻM nie występowała w obronie Zarządcy Komisarycznego, a jedynie w obronie interesu przedsiębiorstwa.