DOMS NA 40 LAT "SOLIDARNOŚCI"

Jak dostać bon na wypoczynek?

• Bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020r. jest członkiem Związku NSZZ "Solidarność". Bon powinniście Państwo otrzymać w organizacji Związku, w krórej jesteście Państwo zarejestrowani.
  • Jeśli nie jesteście Państwo członkiem Związku NSZZ "Solidarność", a chcecie otrzymać bon, to należy zapisać się do zakładowej bądź terenowej organizacji NSZZ "Solidarność", a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200zł na wypoczynek.

Gdzie można wykorzytsać bon i w jakim terminie?

• Bony można zrealizować w:
    • Ośrodku "Ziemowit" w Jarnołtówku www.osrodekziemowit.pl
    • Ośrodku "Savoy i Żbik" w Spale www.savoy.com.pl
    • Ośrodku "Hyrny" w Zakopanem www.hyrny.pl
    • Willi "Sienkiewiczówka" w Zakopanem www.willasienkiewiczowka.pl
  • Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020r. do 31 lipca 2021r. Rezerwacji można dokonywać już od 15 lipca 2020r.

Jak zarezerwować pobyt?

• Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt e-mail z recpcją wybranego ośrodka lub telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.
  • Rezerwując poprzez Booking lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usługo DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

Na jakich warunkach można wykorzystać bon?

• Pobyt minimum dwa noclegi
  • Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

Czy bon łączy się z innymi promocjami DOMS?

• Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ "Solidarność" otrzymują dodatkowo 10% rabtu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.
  • Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Jeśli macie Państwo dalsze pytania prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

Ewentualnie prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi opiekunami klienta dostępnymi dla Państwa w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 18 201 27 63.